سوالات متداول
آرشیو موضوعی: اسلاید بالاتعداد اخبار : 0
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:

توسعه گلخانه ها اولویت اصلی استان بوشهر است

توسعه تولید محصولات گلخانه ای از اولویت اصلی در این استان است.

بازدید ویژه استاندار بوشهر از پروژه های جهاد کشاورزی شهرستان گناوه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، روز پنجشنبه 97/9/8 عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر پس از حضور در مراسم غبارروبی از گلزار شهدای روستای کوهک، از مزرعه پرورش آهو، واحد پرورش گاوشیری، واحد پرورش اسب، نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی و کشاورزی، کشتارگاه طیور و واحد جوجه ریزی شهرستان گناوه بازدید نمودند.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

ورود اطلاعات سبزی و صیفی به سامانه جامع پهنه بندی

سامانه مدیریت سبزی و صیفی با هدف احصاء دقیق آمار و اطلاعات بخش سبزی و صیفی با محوریت گوجه فرنگی در جهت پیاده سازی الگوی کشت و تنظیم بازار و همچنین مدیریت تولید این محصولات در استان های جنوبی )طرح استمرار( طراحی و راه اندازی گردیده است.

حضور هفتگی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در میز خدمت

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر هر هفته روزهای یکشنبه جهت پیگیری مسائل و مشکلات ارباب رجوع شخصا در محل میز خدمت حضور می یابند.

سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر معرفی شد

محمدتقی منوچهری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به کسب رتبه برتر سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در جشنواره شهید رجایی امسال گفت: این سازمان در شاخص های عمومی که شامل اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت پذیری و سایر موارد هزار امتیاز دارد که این سازمان موفق به کسب امتیاز لازم در این بخش شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:

مجوز پرورش 60هزار تن ماهی در بوشهر صادر شد

در زمان حاضر مجوز طرح های پرورش 60 هزارتن ماهی در قفس در این استان صادر و از این میزان تاکنون 16 هزار تن اجرا شده است.

الگوی کشت در 2هزار هکتار اراضی بوشهر اجرا شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: الگو یا پهنه بندی کشت امسال در40هزار و 423 هکتار زمین های کشاورزی این استان اجرا می شود که تاکنون این مهم در 2 هزار هکتار اجرایی شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:

84درصد تهسیلات اشتغال روستایی بوشهر جذب کشاورزی شد

از مجموع 849 میلیارد و 980 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری جذب شده در این استان 84 درصد در بخش کشاورزی جذب شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

سایه شدیدترین خشکسالی بر کشاورزی بوشهر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به دوره طولانی کم بارشی و مداوم چند سال اخیر در بوشهر و استان های همجوار آن، پیش بینی می شود سال زراعی 1397 شدیدترین خشکسالی در این استان رقم بخورد.

وزیر جهاد کشاورزی خواستار همکاری کشورهای منطقه برای مقابله با معضل کم آبی و ریزگردها شد

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نشست سازمان خواربار کشاورزی ملل متحد (فائو) خواستار همکاری کشورهای منطقه برای مقابله با معضل کم آبی و ریزگردها شد و گفت : بحران در خاورمیانه و شمال افریقا جدی است.
مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور

عرصه های 121 شهرک کشاورزی مشخص شد

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی گفت: با بررسی آمایش سرزمینی در 501 نقطه کشور، عرصه های 121 شهرک کشاورزی به مساحت 9 هزار هکتار مشخص و تحویل شده است.
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی

اجرای آبیاری نوین در10هزار هکتار اراضی بوشهر مصوب شد

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: براساس تصمیم کارگروه ماده 11 آب و کشاورزی استان بوشهر امسال 10 هزار هکتار از زمین های این استان به سامانه های آبیاری نوین از چمله تحت فشار مجهز می شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:

900هزار تن انواع محصولات سبزی و صیفی جات در استان بوشهر تولید می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:سالانه افزون بر 900 هزار تن سبزی و صیفی جات در استان بوشهر تولید می شود که زمینه مطلوبی برای صادرات آن به کشورهای همسایه فراهم کرده است .
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

ابلاغ الگوی کشت اراضی زراعی 98-97 استان بوشهر

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: کشاورزانی که اقدام به انعقاد تفاهم نامه سه جانبه الگوی کشت ننمایند از دریافت هرگونه خدمات، نظیر تسهیلات بانکی، بیمه محصول، سهمیه کود، خرید توافقی محصول در صورت افت قیمت و ... محروم خواهند شد.

افتتاح کارخانه تولید خوراک دام و طیور در شهرستان دشتستان همزمان با دهه مبارک فجر

معاون تولیدات دامی وزیر جهاد کشاوزری گفت: در دشتستان قابلیت های بخش کشاورزی در حوزه زراعت و باغبانی و دام و طیور بسیار است.

احداث کارخانه جوجه کشی در شهرستان گناوه همزمان با دهه مبارک فجر

معاون تولیدات دامی وزیرجهاد کشاورزی شامگاه سه شنبه 17 بهمن گفت: در زمینه صنعت طیور شرایط و زیرساخت های خوبی درکشور مهیا شده و به لحاظ تولیدات گوشت و طیور در ردیف هفتمین کشور دنیا قرار داریم .
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

بزرگترین طرح آبیاری نوین تحت فشار استان بوشهر در دشتی افتتاح شد

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بزرگترین طرح آبیاری نوین تحت فشار این استان در مزارع کشاورزی شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

طرح فرآوری و بسته بندی ماهی ومیگو در بوشهربه بهره برداری رسید

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: در دومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر واحد فرآوری و بسته بندی ماهی و میگو با حضور وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرک صنعتی 2 بوشهر افتتاح شد

بیش از یک میلیون هکتار اراضی زیرپوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفت

مشاور وزیر و مجری سیستم‌های آبیاری نوین وزارت جهاد کشاورزی گفت:ازمجموع 8 میلیون و 700 هزار هکتار اراضی آبی کشور امسال تاکنون یک ‌میلیون و 733 هزار هکتار تحت پوشش سامانه‌های نوین آبیاری وتحت فشار قرار گرفته است.

برجام دسترسی به نهال و بذر اصلاح شده را فراهم کرد

معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: برجام زمینه برقراری و ارتباط با اتحادیه اروپا برای دست یابی به نهال و بذر اصلاح شده کشاورزی را برای فعالان این بخش در کشور فراهم کرده است.
برو به صفحه »
هواشناسی


خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
توصیه های کشاورزی
پیام نیروی انتظامی
یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
آمار بازدید
افراد آنلاین:0
بازدیدکنندگان امروز:0
بازدیدکنندگان دیروز:0
بازدید کل:778906
آخرین بروزرسانی: 1397/11/17 12:24:37

آدرس IP :

3.80.38.5