سوالات متداول
کد خبر : 1402تاریخ ثبت : 1399/11/17 20:27:21

اجرای 104 برنامه روستایی و عشایری بسرگداشت دهه مبارک فجر در استان بوشهر

رییس کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی های مناسبی که برای ایام دهه مبارک فجر صورت گرفت، بیش از 104 برنامه بزرگداشت توسط کارگروه روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان بوشهر برگزار می شود .

حجت الاسلام سیدغلامرضا هاشمی افزود: در سال جاری جلسات مختلف کارگروه در سطح استان بوشهر جهت هماهنگی و برنامه ریزی اجرای برنامه ها تشکیل شده است که اجرای آنها در حوزه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی، فرهنگی، محرومیت زدایی، اعزام گروههای جهادی دامپزشکی وپزشکی، کشاورزی و کمک های مومنانه است .

هاشمی عنوان کرد:  186پروژه عمرانی در مناطق روستایی و عشایری استان بوشهر توسط اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر، دهیاری ها، ارگانها و نهادهای ذی ربط افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی در خصوص برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، ورزشی و جشنواره های مختلف اظهار کرد: مسابقه اسب سواری، ورزش های ساحلی، کتابخوانی، مسابقات بومی و محلی، نمایشگاه و فروشگاه مجازی دستاوردهای مهارت آموختگان فنی و حرفه ای در مناطق روستایی و عشایری برگزار می شود.

هاشمی با اشاره به برگزاری همه برنامه ها با رعایت کامل اصول و دستورالعمل های بهداشتی خاطرنشان کرد: بیشتر برنامه ها با استفاده از ظرفیت فضاهای مجازی اجرا می شود .

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۲۰٫۲۳۱٫۲۳۵
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶