سوالات متداول
کد خبر : 1403تاریخ ثبت : 1399/11/18 13:16:59

مشکل گوجه‌کاران استان بوشهر برای فروش محصول/ صادرات تسهیل شود

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: گوجه‌کاران استان بوشهر هر ساله برای فروش محصول خود مشکل دارند که باید برای تسهیل صادرات آن تلاش شود.

حجت الاسلام موسی احمدی  در آئین افتتاح سالن فرهنگ و هنر شهر آبدان، اظهار داشت: آن چیزی که در این ایام الله‌ها مانند دهه فجر و هفته دولت می‌بینیم نشانگر اقدامات و تلاش‌های خادمان ملت و نظام و ارائه آن به مردم برای امیدواری جامعه است.

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این چند روز اقدامات ارزشمندی در جنوب استان دیدیم، عنوان کرد: دشمنان فکر می‌کردند با تحریم و جنگ می‌توانند مسیر حرکت انقلاب را کند کنند، اما اثبات کردیم نه تنها در این مسیر کندی صورت نگرفته بلکه شعارهای انقلاب هم محقق شده است‌.

وی ادامه داد: امروز تنها جزیره‌ای که به جایی رسیده است که می‌تواند ادعای استقلال کند، جمهوری اسلامی ایران است.

احمدی گفت: امروز بواسطه ایجاد خودباوری که امام با این انقلاب برای ما به ارمغان آورد، به دست فرزندان خودمان می‌توانیم نیازمندی‌های پارس جنوبی در منطقه را تولید کنیم و این مسیر را با اقتدار همچنان ادامه می‌دهیم.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای تکمیل کتابخانه عمومی شهر آبدان پیگیر گرفتن مبلغی از محل وزارت نفت هستیم و استاندار بوشهر هم در این راستا همکاری کنند.

وی با اشاره به مشکلات حوزه کشاورزی، خاطرنشان کرد: با وجود پیگیری‌های صورت گرفته در دوره‌های مختلف، متأسفانه کشاورزان ما هر سال در زمینه فروش محصول گوجه خود مشکل دارند.

احمدی یادآور شد: برای پیگیری خرید گوجه فرنگی به منظور محصول رب و همچنین صادرات آن باید با همکاری نمایندگان مجلس و دولتمردان تلاش بیشتری صورت گیرد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۲۰٫۲۳۱٫۲۳۵
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶