سوالات متداول
کد خبر : 2367تاریخ ثبت : 1402/6/14 11:26:12

مراکز جهاد کشاورزی استان بوشهر نوسازی شدند

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته در نیمه اول سال جاری، مراکز جهاد کشاورزی استان بوشهر نوسازی و بازسازی شدند.

شهریار مرشدی اظهار داشت: با توجه به نقش اساسی و کلیدی مراکز جهاد کشاورزی در تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی و ایجاد توسعه پایدار در مناطق روستایی استان نیاز به نوسازی و مرمت و تجهیز مراکز بشدت احساس می‌شد که در سال جاری مراکز استان مورد تعمیر و نوسازی قرار گرفتند و تجهیزات اساسی برای مراکز تهیه و توزیع شد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان افزود: مراکز محل کار مروجین پهنه‌های تولیدی استان و محل مراجعه کشاورزان پر تلاش استان هستند ولی سال‌ها طرح نوسازی و تجهیز مراکز به فراموشی سپرده شده بود.

وی ادامه داد: موفق شدیم با اجرای طرح نوسازی و تهیه تجهیزات مراکز که طبق نیاز سنجی و تعیین اولویت‌ها ویژه هر مرکز تهیه شده بود مکانی مناسب برای فعالیت مروجین پهنه‌های تولیدی فراهم و اجرای این طرح باعث افزایش انگیزه مروجین جهت تحقق اهداف سازمانی شود.

مرشدی بیان کرد: مراکز جهاد کشاورزی نوک‌پیکان فعالیت‌های تولیدی بخش کشاورزی هستند و بیش از پیش باید مورد توجه و حمایت همه جانبه قرار گیرند که اجرای این طرح باعث افزایش انگیزه مروجین پهنه‌های تولیدی شاغل در مراکز را فراهم ساخته است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  کمیته بهره‌وری
  کمیته بهره‌وری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
  گزارش عملکرد سازمان
  سازمان جهادکشاورزی به تفکیک سال
  مناقصات سازمان
  جهت مشاهده لیست مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید
  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۳۵٫۶۰٫۱۹۷
  آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۲/۹/۱۵