سوالات متداول
کد خبر : 545تاریخ ثبت : 1396/11/29 13:09:55
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

کارگاه آموزشی روش های نوین پرورش شترمرغ در استان بوشهر برگزار گردید.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: کارگاه آموزشی روش های نوین پرورش شترمرغ با حضور بیش از 65 نفر از پرورش دهندگان و کارشناسان علوم دامی در استان بوشهر برگزار گردید.

افشین قطبی گفت: کارگاه آموزشی روش های نوین پرورش شترمرغ  به صورت تئوری و عملیات مزرعه ای در شهرستان دشتستان با حضور بیش از 65 نفر از پرورش دهندگان و کارشناسان علوم دامی برگزار گردید.

قطبی بیان نمود: این کارگاه با هدف افزایش بهره وری و عملکرد در واحدهای پرورش شترمرغ و بهره مندی پرورش دهندگان با مسائل علمی و تئوری جدید در این صنعت با تدریس توسط دو تن از کارشناسان مجرب برگزار گردید.

وی گفت: در طی سال های اخیر توسعه صنعت پرورش شتر مرغ در سطح کشور رشد چشم گیری یافته است و به دلیل کیفیت مناسب گوشت آن فرهنگ مصرف گوشت شترمرغ در سطح جامعه در حال گسترش می باشد.

قطبی افزود: مقاومت در مقابل بیماری ها، سازگاری با شرایط تغذیه ای نامناسب، تحمل شرایط محیط سخت، تولیدات جانبی ( پر چرم روغن دارویی و ... ) از عوامل مهم توسعه پرورش این پرنده در سطح استان می باشد.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در پایان گفت: با توجه به گسترش واحدهای پرورش شترمرغ در سطح گله های کوچک در استان و افزایش روز افزون متقاضیان به منظور آگاهی پرورش دهندگان با مسائل علمی و همچنین جذب افراد علاقه مند جدید این کارگاه آموزشی با دعوت دو تن از پیش کسوتان این صنعت برگزار گردید.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  آمار بازدید
  افراد آنلاین:7
  بازدیدکنندگان امروز:150
  بازدیدکنندگان دیروز:732
  بازدید کل:733281
  آخرین بروزرسانی: 1397/10/22 11:08:17

  آدرس IP :

  54.226.25.74