سوالات متداول
کد خبر : 588تاریخ ثبت : 1397/2/15 08:57:57
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

نشست هیات روسی برای صادرات و واردات در بوشهر

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر: هیاتی ازکشور روسیه ظرفیت های صنایع کشاورزی استان بوشهر را برای تبادل کالاهای کشاورزی میان 2 کشور مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.

مصطفی قلی پور گفت: هیات روسی در جریان بازدید خود با همراهی و حضور مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری بوشهر، نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی استان بوشهر، نماینده انجمن ملی خرمای ایران شعبه بوشهر و مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از واحدهای تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی و ظرفیت های صادراتی این استان در زمینه تولیدی و بازرگانی میوه و تره بار واقع در ناحیه صنعتی بنه گز، کارگاه بسته بندی و درجه بندی گوجه فرنگی واقع در دشتستان، واحدهای بسته بندی و فرآوری  خرما واقع در شهرک صنعتی برازجان، واحد فرآوری انواع آبزیان (ماهی و میگو) واقع در شهرک صنعتی بوشهر2، بازدید و اظهار رضایت نمودند.

قلی پور اظهار داشت: تحقق صادرات محصولات کشاورزی و آبزیان به روسیه می تواند گشایش بازاری جدید و ارزشمند برای اقتصاد کشاورزی کشور و تولید کنندگان و کشاورزان استان بوشهر باشد .

وی افزود:بنا به اظهارات طرف روسی مواردی که باید از طریق صادرکنندگان طرف ایرانی جهت فرایند صادرات رعایت گردد: بسته بندی با کیفیت، کیفیت کالا، حمل و نقل سریع و استاندارد کالا مطابق ضوابط کشور روسیه براساس تعهدات فی مابین می باشد.

در پایان نیز جلسه ای در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان با حضور نمایندگان تشکل های بخش کشاورزی و تولیدکنندگان استان تشکیل گردید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  آمار بازدید
  افراد آنلاین:0
  بازدیدکنندگان امروز:0
  بازدیدکنندگان دیروز:0
  بازدید کل:778989
  آخرین بروزرسانی: 1397/11/17 12:24:37

  آدرس IP :

  3.80.38.5