سوالات متداول
کد خبر : 622تاریخ ثبت : 1397/4/9 11:14:25
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دیلم:

از تغییر کاربری 10 هزار مترمربع اراضی کشاورزی شهرستان دیلم جلوگیری به عمل آمد

در راستای قانون حفظ کاربری و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز، با دستور دادستان محترم شهرستان دیلم حدود 10 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی شهرستان دیلم به وضعیت سابق بازگردانده شد.

منوچهر لیراوی گفت : در راستای قانون حفظ کاربری و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز، با دستور دادستان محترم شهرستان دیلم نسبت به جمع آوری و دپو مصالح و تخریب شالوده، در اراضی کشاورزی روستای لیلتین از توابع بخش امام حسن این شهرستان اقدام شد که با اجرای این عملیات حدود 10 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی به وضعیت سابق بازگردانده شد.

لیراوی افزود: این عملیات در راستای اجرای تبصره دو ماده 10 قانون تغییر کاربری های غیرمجاز اراضی کشاورزی، با حضور و همراهی دادستان محترم شهرستان، نیروی انتظامی، بخشدار محترم بخش امام حسن و اکیپی از کارشناسان امور اراضی جهاد کشاورزی این شهرستان صورت پذیرفت.

وی همچنین ضمن توجه دادن روستائیان و کشاورزان به طی فرآیندهای قانونی و اخذ مجوزهای لازم به منظور هرگونه ساخت و ساز و تغییر کاربری در اراضی کشاورزی افزود: با افرادی که بدون اخذ مجوز نسبت به ساخت و ساز و یا دپو مصالح ساختمانی اقدام نمایند، مطابق قانون برخورد خواهد شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دیلم همچنین از عموم همشهریان و کشاورزان عزیز خواست در صورت مشاهده هرگونه تغییر کاربری و ساخت و ساز در اراضی کشاورزی مراتب را از طریق سامانه 131 اطلاع دهند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاههواشناسی


خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
توصیه های کشاورزی
پیام نیروی انتظامی
یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
آمار بازدید
افراد آنلاین:0
بازدیدکنندگان امروز:0
بازدیدکنندگان دیروز:0
بازدید کل:778453
آخرین بروزرسانی: 1397/11/17 12:24:37

آدرس IP :

54.197.24.206