سوالات متداول
کد خبر : 630تاریخ ثبت : 1397/5/1 12:27:13
مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

طرح نظام نوین ترویج کشاورزی استان بوشهر در مسیر رونق و شکوفایی

به منظور رونق و شکوفایی طرح نظام نوین و طرح های الگویی کشاورزی در استان بوشهر، مروجین پهنه شهرستان های بوشهر و تنگستان از طرح نظام نوین ترویج و طرح های الگویی کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری بازدید نمودند.

مصطفی قایدی گفت: با هدف هم اندیشی و استفاده از تجارب مروجین پهنه استان چهارمحال و بختیاری در طرح نظام نوین ترویج، مدیریت ترویج هماهنگی کشاورزی استان در تاریخ 97/4/24 لغایت 97/4/27 بازدید آموزشی ترویجی با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر از استان چهارمحال و بختیاری انجام داد.

قایدی اظهار داشت: در این بازدید علاوه بر جلسه هم اندیشی با همکاران مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری، از مرکز جهاد کشاورزی گندمان آن استان و همچنین مزارع الگویی و نمایشی سیب زمینی ، ذرت، سایت الگویی سیب درختی و سایت الگویی تولید محصول سالم کاهوپیچ و همچنین از طرح آبیاری زیرسطحی باغ بادام که یک طرح ملی در آن استان می باشد، بازدید به عمل آمد.

وی افزود: همچنین در این بازدید، مهمترین مرکز زیست محیطی استان چهارمحال و بختیاری، تالاب گندمان که بسیار حائز اهمیت می باشد مورد بازدید قرار گرفت.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در پایان بازدید نیز جلسه هم اندیشی با تعدادی از مروجین پهنه شهرستان بروجن برگزار و مهم ترین تجارب در ثبت داده های کشاورزی و طرح نظام نوین ترویج و خرید تضمینی گندم بین مروجین دو استان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.   

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  آمار بازدید
  افراد آنلاین:0
  بازدیدکنندگان امروز:0
  بازدیدکنندگان دیروز:0
  بازدید کل:778475
  آخرین بروزرسانی: 1397/11/17 12:24:37

  آدرس IP :

  54.197.24.206