سوالات متداول
کد خبر : 685تاریخ ثبت : 1397/8/3 11:28:09
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه:

برگزاری کارگاه آموزشی بیمه محصولات کشاورزی و دامداری در شهرستان گناوه

کارگاه آموزشی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور 25 نفر از کشاورزان و دامداران در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گناوه برگزار گردید.

امان اله حیدری گفت: برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و غیرقابل کنترل و باهدف ترغیب کشاورزان و دامداران به بیمه محصولات کشاورزی، یک دوره کارگاه آموزشی ترویجی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور 25 نفر از کشاورزان و دامداران در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان گناوه برگزار گردید.

حیدری افزود: در این کارگاه آموزشی که توسط آقای مهندس صادق پور کارشناس بانک کشاورزی تدریس گردید در خصوص اهمیت و نقش بیمه در تأمین رفاه و معیشت کشاورزان و همچنین ایجاد کشاورزی پایدار اطلاع رسانی لازم به کشاورزان و دامداران انجام شد. همچنین در راستای ایجاد انگیزه بیشتر کشاورزان و دامداران، در خصوص جایگاه بیمه محصولات کشاورزی و حمایت بخش دولتی جهت تولید بهتر محصولات کشاورزی آگاهی بخشی لازم انجام گردید.

وی گفت: با توجه به اینکه در صورت بروز خسارت به محصولات کشاورزی و دامداری، تنها راه حمایت از کشاورزان، بیمه این محصولات است بر لزوم اقدام به موقع جهت انجام بیمه محصولات کشاورزی و دامداری تأکید گردید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  آمار بازدید
  افراد آنلاین:8
  بازدیدکنندگان امروز:189
  بازدیدکنندگان دیروز:732
  بازدید کل:733320
  آخرین بروزرسانی: 1397/10/22 11:08:17

  آدرس IP :

  54.226.25.74