سوالات متداول
کد خبر : 689تاریخ ثبت : 1397/8/5 13:09:07
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

تسریع رفع تداخلات اراضی کشاورزی استان بوشهر

مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها به عنوان روسای کارگروه رفع تداخلات شهرستان راسا نسبت به پیگیری انجام رفع تداخلات اقدام و از روسای ادارات امور اراضی شهرستان گزارش عملکرد درخواست نمایند.

احمد صحراکار در گردهمایی که با هدف تسریع فرایند رفع تداخلات در استان و برطرف نمودن ابهامات با حضور 67 نفر در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی تشکیل شده بود، در مورد ضرورت اجرای هر چه سریعتر رفع تداخلات اراضی کشاورزی تاکید نمودند و از مدیران جهاد کشاورزی شهرستانها بعنوان روسای کارگروه رفع تداخلات شهرستان خواستند راسا نسبت به پیگیری انجام رفع تداخلات اقدام و از روسای ادارات امور اراضی شهرستان گزارش عملکرد در خواست نمایند.

در این سمینار نماینده حقوقی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و معاون حفاظت اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری به ترتیب مباحث ثبتی و قوانین مورد عمل منابع طبیعی را ارائه نمودند.

گفتنی است: در این سمینار مدیران جهاد کشاورزی، روسای ادارات ثبت اسناد و املاک، روسا و معاونین ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستانها، کارشناسان حقوقی عضو کارگروه رفع تداخلات و کارشناسان فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیریت امور اراضی و شرکت مهندسی مشاور فرا زمین حضور داشتند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاههواشناسی


خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
توصیه های کشاورزی
پیام نیروی انتظامی
یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
آمار بازدید
افراد آنلاین:6
بازدیدکنندگان امروز:60
بازدیدکنندگان دیروز:732
بازدید کل:733191
آخرین بروزرسانی: 1397/10/22 11:08:17

آدرس IP :

54.226.25.74