سوالات متداول
کد خبر : 715تاریخ ثبت : 1397/8/19 09:55:45
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عسلویه:

بازدید بهره برداران بخش کشاورزی استان بوشهر از صنایع کشاورزی استان فارس

12 نفر از بهره برداران و مروجین کشاورزی به منظور آشنایی با صنایع جانبی و کشت های نوین به مدت 3 روز از شهرستان سپیدان استان فارس بازدید نمودند.

اکبر فتحی گفت: مهمترین هدف این بازدید آشنایی کشاورزان با صنایع جانبی و مرتبط با بخش کشاورزی و کشت های نوین تاثیر گذار در توسعه و اشتغال پایدار بوده است.

فتحی افزود: بازدید از سردخانه 10 هزار تنی محصولات کشاورزی ( سردخانه همایون ) که یکی از موفق ترین شرکت های بسته بندی محصولات کشاورزی کشور در بخش خود می باشد در راس برنامه های این  بازدید قرار داشت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عسلویه گفت: عمده ترین محصولات کشاورزی مورد بهره برداری و بسته بندی در شرکت بسته بندی همایون ازطریق صادرات محصولات کشاورزی شهرستان دیّر انجام می شود. 14 محصول در این شرکت، بسته بندی می شود که عمده ترین آنها گوجه فرنگی ، خیار سبز ، بادمجان ، سیب زمینی ، پیاز ، خربزه و هندوانه بود.

فتحی افزود: شرکت تولید ادوات کشاورزی ، گلخانه رز و مجتمع گیاهان دارویی و همچنین آشنایی با کشت های هیدرو پونیک از مهمترین طرح های مورد بازدید در این سفر سه روزه بوده است.

وی گفت: شرکت در جلسه کمیته فنی مرکز خدمات همایجان شهرستان سپیدان و بازدید از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان از دیگر موارد بازدید در این سفر ترویجی و آموزشی بود.

 

 

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۶
  بازدید امروز : ۱۶۴
  بازدید دیروز : ۱۴۵
  بازدید ماه : ۷۳۴
  بازدید کل : ۷۴۴۶۷۶
  آدرس IP : ۱۰۷٫۲۳٫۱۲۹٫۷۷
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۳۰