سوالات متداول
کد خبر : 749تاریخ ثبت : 1397/10/15 10:16:31
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

بازدید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از طرح های صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان بوشهر

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور از طرح های صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان بوشهر در حوزه خرما که از محل اعتبارات اشتغال روستایی احداث شده اند، در شهرستان دشتستان بخش بوشکان بازدید کرد.

مصطفی قلی پور گفت: روز چهارشنبه دوازدهم دیماه در پی سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به استان بوشهر، طرح های صنایع تبدیلی بخش کشاورزی استان بوشهر در حوزه خرما که از محل اعتبارات اشتغال روستایی واقع در شهرستان دشتستان بخش بوشکان احداث شده اند، مورد بازدید قرار گرفت.

قلی پور افزود: دکتر امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به اتفاق استاندار بوشهر، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتستان و جمعی از مدیران استانی از طرحهای بسته بندی خرما و سردخانه 500 تنی در روستای طلحه بخش بوشکان شهرستان دشتستان بازدید نمودند.

آقای قلی پور همچنین عنوان کرد: در این مراسم یک طرح بسته بندی خرما و یک طرح سردخانه نگهداری 1000تنی در روستای شاهیجان شهرستان دشتستان کلنگ زنی شد که عملیات اجرایی این طرح به زودی آغاز خواهد شد.

قلی پور اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های کشاورزی در حوزه خرما و صنایع تبدیلی در شهرستان دشتستان، سازمان جهاد کشاورزی از اینگونه طرح ها در حوزه خرما صنایع تبدیلی آن و سردخانه های نگهداری، حمایت می نماید.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد با اعطای تسهیلات بیشتر و مناسب بخصوص در مناطق روستایی بتوان زمینه را برای ایجاد و توسعه بیشتر صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان ها فراهم نمود.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۹
  بازدید امروز : ۱۳۶
  بازدید دیروز : ۲۳۵
  بازدید ماه : ۸۳۳
  بازدید کل : ۷۵۱۰۰۱
  آدرس IP : ۱۸٫۲۱۲٫۲۴۳٫۱۹۱
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۴