سوالات متداول
کد خبر : 798تاریخ ثبت : 1397/12/7 08:44:59
مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

آغاز ثبت نام تسهیلات بانکی بخش کشاورزی از محل اعتبار بند الف تبصره 18 قانون بودجه در سامانه سیتا

متقاضیان تسهیلات بانکی بخش کشاورزی می توانند با ثبت نام در سامانه سیتا برای درخواست از محل اعتبارت بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال جاری با عنوان برنامه تولید و اشتغال بخش کشاورزی اقدام نمایند.

عبدالحسین خلعتی گفت: رویکرد کلان تفاهم نامه فی مابین وزارت جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و صندوق توسعه ملی بر توسعه، تکمیل زنجیره ارزش محصولات کشاورزی، دستیابی به تولید و اشتغال پایدار و توسعه کسب و کارهای کشاورزی می باشد. لذا با آغاز به کار سامانه یکپارچه تسهیلات بانکی وزارت جهاد کشاورزی )سیتا( به آدرس الکترونیکی Cita.maj.irافراد حقیقی و حقوقی متقاضی، می توانند با ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز،درخواست استفاده ازاین تسهیلات را ارایه نمایند.

خلعتی افزود: طرح های اولویت دار شامل تولید محصولات گلخانه ای- تولیدات شیلات و آبزیان  تولید گیاهان دارویی - توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی-  توسعه خدمات کسب و کارهای - کلینیک های دامپزشکی و گیاه پزشکی-  توسعه واحدهای تامین و ارائه خدمات فنی و مهندسی بخش کشاورزی و ساماندهی کسب و کارهای نو پا و دانش بنیان مرتبط با کشاورزی می باشد.

وی اظهار داشت: مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سامانه مذکور شامل مدارک هویتی و مجوزهای طرح پیشنهادی است که باید پس از بارگذاری در سامانه مذکور به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه تحویل گردد.

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سرمایه گذاران بخش کشاورزی می توانند با مراجعه به مراکز خدمات و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستانها اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۳
  بازدید امروز : ۷۴
  بازدید دیروز : ۳۰۰
  بازدید ماه : ۵۰۳۳
  بازدید کل : ۷۸۰۸۰۸
  آدرس IP : ۳٫۹۱٫۱۰۶٫۴۴
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۸/۲۱