سوالات متداول
کد خبر : 1640تاریخ ثبت : 1400/12/23 09:47:53

توزیع مرغ و گوشت تنظیم بازار در بوشهر، توزیع میوه هفته آینده

معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه هیچ‌گونه محدودیتی در تامین کالا‌های اساسی نداریم، گفت: برای تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان به اندازه کافی کالا‌های اساسی در استان ذخیره داریم.

گشت مشترک بازرسی سازمان جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و اداره کل صنعت، معدن و تجارت برای نظارت بیشتر بر بازار کالا‌های اساسی و توزیع مناسب روغن، برنج، گوشت و شکر، از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بازدید کردند.

 
معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان در حاشیه این گشت بازرسی گفت: ما هیچ‌گونه محدودیتی در تامین کالا‌های اساسی مانند برنج، روغن، شکر، مرغ و گوشت منجمد نداریم.
 
احمد جهانگیرلو افزود: تا پایان تعطیلات نوروز و بعد از آن هم برای  ماه مبارک رمضان به اندازه کافی کالا‌های اساسی در استان ذخیره داریم و فقط در انبار شرکت غله و خدمات بازرگانی ۲۷ هزار تن برنج ذخیره کردیم و هیچ‌گونه محدودیتی در توزیع این کالا‌ها نداریم.
 
وی عنوان کرد: همکاران ما در نظارت و بازرسی سازمان جهاد کشاورزی با هماهنگی تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی به صورت روزانه نحوه  توزیع این کالا‌ها را در بازار پایش می‌کنند.
 
معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: ما ۹۸ قلم کالای پر مصرفی که در حال حاضر نیاز عمومی مردم است را به صورت متوالی نظارت کرده و به وزیر جهاد کشاورزی و سایر دستگاه‌های نظارتی گزارش می‌دهیم.
 
وی اظهار کرد: سامانه شرکت بازرگانی چند روزی مشکل داشت که روز پنج شنبه مشکل رفع شده و هم سامانه برنج و هم شکر باز شده و از فردا این کالا‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و دیگر فروشگاه‌های سطح شهر و مغازه‌ها توزیع می‌شود.
 
جهانگیر لو در مورد توزیع مرغ و گوشت نیز گفت: به اندازه کافی مرغ منجمد و گوشت قرمز در استان ذخیره شده و توزیع شهرستانی انجام شده است.
 
وی ادامه داد: به دلیل اینکه مرغ گرم در استان به اندازه کافی تولید می‌شود اجازه توزیع تا کنون داده نشده، ولی با هماهنگی که انجام دادیم از امروز می‌توانیم هم مرغ منجمد و هم گوشت منجمد را توزیع کنیم.
 
معاون بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان، زمان توزیع میوه تنظیم بازار را هفته آینده اعلام کرد و گفت: ۲۰۰ تن سیب تامین و ذخیره شده که اکنون در سردخانه گمرک ذخیره سازی شده و هفته آینده شروع به توزیع می‌کنیم و پرتغال والنسیای جنوب هم در حال بارگیری است که از هفته آینده به صورت مستقیم توزیع خواهد شد.
 
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان نیز در بازدید از یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: هیچ‌گونه کمبود و مشکلی از لحاظ تامین کالا‌های اساسی در کشور نداریم و  به نظر می‌رسد اگر کمبودی هم وجود داشته باشد، موضوع احتکار در میان است.
 
رضا سعیدی افزود: مردم هر کجا تخلفی را مشاهده کردند، گزارش را از طریق شماره تلفن‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ به ما اطلاع دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: وظیفه تامین کالا‌های اساسی با سازمان جهاد کشاورزی و نظارت بر آن به عهده اتاق اصناف، صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی است.
 
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تاکید کرد: روزانه در حال نظارت بر بازار هستیم و از مردم در خواست داریم کمبود‌ها را از طریق شماره تلفن‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ به ما اطلاع دهند تا گشت‌های بازرسی را اعزام کنیم.
 
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  کمیته بهره‌وری
  کمیته بهره‌وری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
  گزارش عملکرد سازمان
  سازمان جهادکشاورزی به تفکیک سال
  مناقصات سازمان
  جهت مشاهده لیست مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید
  سایر خبرها
 • فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه کشاورزی استان بوشهر گسترش یابد
 • ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای بیان‌زدایی در استان بوشهر هزینه شد
 • پیام دکتر علی باستین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر به مناسبت هفته جهاد کشاورزی
 • فعالیت بزرگترین سایت پرورشی کشور در گناوه با ذخیره سازی بچه میگو آغاز شد
 • کشاورزان بوشهری کنجد را به روش "کشت مستقیم" بکارند
 • ۱۱۷۰ تن کالای اساسی در دشتی توزیع شد
 • استقرار و اجرای عملیات کنترل کیفی کودهای شیمیایی در استان بوشهر
 • ۲۱ هزار تن گندم از کشاورزان استان بوشهر خریداری شد
 • تولید گندم در استان بوشهر ۳۴ درصد کاهش یافت
 • دیدار رییس و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با آیت الله صفایی بوشهری/ صید ترال و نبود صنایع تبدیلی شیلات مهمترین مشکلات این بخش است
 • بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات به بخش دام، طیور و آبزیان بوشهر پرداخت شد
 • ۶۰۰ هکتار به جنگل‌های استان بوشهر افزوده می‌شود
 • صاحبان پروانه چرای دام فقط تا پایان سال جاری فرصت تمدید دارند
 • ۱.۹ میلیون قطعه جوجه ‌ریزی در مرغداری‌های استان بوشهر انجام شد
 • هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۳۵٫۲۲۸٫۲۱۹
  آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۴/۸