سوالات متداول
کد خبر : 1667تاریخ ثبت : 1401/3/22 12:44:56

بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات به بخش دام، طیور و آبزیان بوشهر پرداخت شد

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات به ۳۸ طرح تولیدی در بخش دام، طیور و آبزیان این استان پرداخت شد.

شاپور رضایی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: در این مدت ۳۱۷ طرح با ۱۶۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان درخواست تسهیلات در بخش دام، طیور و آبزیان از طریق سامانه سیتا به بانک کشاورزی استان بوشهر ارسال شد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و به منظور حمایت از بهره برداران و تداوم فرایند تولید تسهیلات سرمایه در گردش تامین نهاده‌های دام، طیور و آبزیان با عاملیت بانک کشاورزی در حال ثبت نام از طریق سامانه سیتا است.

وی بیان کرد: تسهیلات یاد شده با توجه به ظرفیت واحد تولیدی با نرخ سود ۱۰، ۱۲ ، ۱۵ و ۱۸ درصد پرداخت می‌شود.

رضایی یادآور شد: تسهیلات به واحدهای دام روستایی و عشایری تا سقف ۲۰۰میلیون تومان در قالب کارت اعتباری و برای سایر واحد ها ( طیور گوشتی و غیر گوشتی، پرورش و تکثیر آبزیان، شتر مرغ، گاو شیری ) با توجه به ظرفیت پروانه بهره‌برداری به نام متقاضی به سامانه بازارگاه واریز می‌شود.

وی ادامه داد: از نیمه دوم سال گذشته نیز برای تامین بخشی از هزینه های مورد نیاز دامداران روستایی و عشایری برای خرید نهاده‌های دامی ۳۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات سرمایه در گردش با نرخ سود ۱۱ درصد و به ۷۹۳ واحد تولیدی تا سقف ۵۰میلیون تومان در قالب دامدار کارت پرداخت شده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  کمیته بهره‌وری
  کمیته بهره‌وری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
  گزارش عملکرد سازمان
  سازمان جهادکشاورزی به تفکیک سال
  مناقصات سازمان
  جهت مشاهده لیست مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید
  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۴٫۲۳۶٫۱۹۲٫۴
  آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۵/۱۲