سوالات متداول
کد خبر : 1824تاریخ ثبت : 1401/6/20 15:06:38

پذیرفته شدگان نهمین دوره آزمون فراگیر سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

مدیر امور اداری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با آرزوی توفیق برای پذیرفته شدگان در این مرحله از آزمون ، گفت : نتایج پذیرفته شدگان،حدود سه برابر ظرفیت در سایت سازمان سنجش اعلام شده و داوطلبین از طریق سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

پیرو اطلاع رسانی های صورت گرفته به اطلاع پذیرفته شدگان نهمین دوره آزمون فراگیر سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر می‌رساند:برای ارائه مدارک ثبت نام از روز یکشنبه ۲۰ شهریورتا ۲۳ شهریور با دردست داشتن مدارک مورد نیاز به دبیرخانه جذب و استخدام سازمان در سالن ویدئوکنفرانس به نشانی بوشهر، چهارراه دادگستری، ساختمان شماره یک سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، طبقه اول، مراجعه فرمایند.

مدیر امور اداری سازمان با آرزوی توفیق برای پذیرفته شدگان در این مرحله از آزمون ، گفت : نتایج پذیرفته شدگان،حدود سه برابر ظرفیت در سایت سازمان سنجش اعلام شده و داوطلبین استخدام در سازمان می‌توانند متعاقباً با پیگیری نتایج از طریق سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

علی ابراهیمی افزود: افرادی که رقم آخر کدملی زوج دارند در روزهای زوج و افرادی که رقم آخر کد ملی آنها فرد است روزهای فرد، می‌توانند به دبیرخانه جذب سازمان مراجعه نمایند. روز پنج شنبه ۲۴ شهریور نیز برای پذیرفته شدگانی که به هر دلیل موفق به حضور نشده‌اند در نظر گرفته شده است.

وی اظهارداشت:با توجه به تاریخهای اعلامی، امکان تمدید زمان ثبت نام وجود ندارد و پذیرفته شدگان الزاماً، میبایست در زمان تعیین شده نسبت به تشکیل و تکمیل مدارک اقدام فرمایند.

ایشان اضافه نمود: مدارک مورد نیاز که در سایت سازمان نیز منتشر شده، عبارتست از:کارنامه اولیه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ساختار اطلاعات کارنامه مرحله اول (همراهدفایل اعلام نتایج اولیه که از طریق پرتال مربوطه قابل دریافت شده است)، اصل وکپی تمام صفحات شناسنامه،در صورت تاهل شناسنامه همسر و صفحه اول و آخر شناسنامه فرزند (چنانچه متقاضی، زمان ثبت نام درخواست استفاده از مزایای مرتبط داشته)، کارت ملی، کارت پایان خدمت/ معافیت دایم، مدرک تحصیلی که بارگذاری نموده، مدارک بومی مرتبط با امتیاز بومی در سطح شهرستان که قبلا از طریق سازمان اداری. استخدامی ابلاغ شده، تاییدیه ایثارگری و تائیدیه بهزیستی است. ابراهیمی افزود برای اطلاع رسانی حداکثری، علاوه بر درج آگهی در سایت سازمان، و سایت های معتبر استان توسط روابط عمومی ، همکاران ما با پذیرفته شدگان تماس تلفنی مبنی بر حضور به موقع با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مورد نیاز برقرار کرده اند و همچنین اقدام به تشکیل گروه واتس اپی برای پاسخگویی به سوالات وابهامات احتمالی عزیزان متقاضی با عضویت آنان شده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  کمیته بهره‌وری
  کمیته بهره‌وری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
  گزارش عملکرد سازمان
  سازمان جهادکشاورزی به تفکیک سال
  مناقصات سازمان
  جهت مشاهده لیست مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید
  سایر خبرها
 • استان بوشهر رتبه نخست کشوری شهرک های کشاورزی کشور را کسب نمود
 • برگزاری آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
 • کیفیت کودهای یارانه‌ای خط قرمز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی
 • تقدیر مشاور وزیر، رئیس رصد خانه کشاورزی ایران و مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات از ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
 • سالانه ۲ هزارو ۶۰۰ تن عسل در استان بوشهر تولید می‌شود
 • برنامه ریزی برای تولید ۱۵ هزار تن بذر در مزارع مادری استان
 • ۱۱ محصول کشاورزی برای دریافت کد سلامت در سامانه سماک ثبت شد/ گلخانه داران تا آبان ماه ثبت نام کنند
 • ۱۶۴ میلیارد تومان تسهیلات به بهره برداران دام و طیور استان بوشهر پرداخت شد
 • ۲۰ گلخانه‌دار بوشهری برای دریافت کد سلامت محصول ثبت نام کردند
 • ۱۳ واحد صنایع تولیدی تبدیلی در استان بوشهر به بهره برداری رسید
 • ۳۰۰ هزار تن از محصولات کشاورزی استان بوشهر دچار خسارت خشکسالی شده است
 • انتصاب سرپرست مدیریت امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
 • انتصاب سرپرست مدیریت حوزه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
 • همایش آموزش ترویجی محصولات کودی شرکت خدمات حمایت کشاورزی کشور در استان بوشهر برگزار شد
 • هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۴٫۲۳۹٫۱۵۴٫۲۴۰
  آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۱/۹/۵