سوالات متداول
کد خبر : 828تاریخ ثبت : 1398/4/4 07:00:17
فرماندار شهرستان دشتی:

بیش از 9 هزار هکتار از اراضی شهرستان دشتی به آبیاری تحت فشار مجهز شده است

تاکنون 9 هزار و پانصد هکتار آبیاری تحت فشار در سطح شهرستان دشتی انجام شده و این شهرستان در این زمینه رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است .

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتی، فرماندار شهرستتان دشتی باحضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با کارکنان این مدیریت دیدار نمود.

فرماندارشهرستان دشتی در این دیدار گفت 35 درصد جمعیت شهرستان دشتی در بخش

کشاورزی مشغول به کار هستند و در حال حاضر در زمنه گندم که یکی از محصولات استراتژیک است خودکفا هستیم و نگاه دولت این است که نه تنها واردات نداشته باشیم بلکه صادرات هم داشته باشد .

نادری با بیان اینکه جهاد کشاورزی نقش مهمی در مایحتاج عمومی کشور دارد، اضافه نمود با توجه به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام " رونق تولید " بیشترین حرکت باید در بخش کشاورزی باشد.

نادری تصریح کرد: کشاورزی محور توسیه شهرستان است و علی رغم همه خدمات و کارهای صورت گرفته با توجه به شرایط کشور که در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم باید با روحیه جهادی کار انجام شود .

فرماندار دشتی بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: در راستای اجرای طرح های اقتصادی همه باید سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری کنند و نباید آنها را دلسرد نمایند.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از 9 هزار هکتار آبیاری تحت فشار در سطح شهرستان انجام شده و در این زمینه رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است .

نادری بیان کرد: سال 97 نیز هزار و 500 هکتار از اراضی شهرستان به آبیاری تحت فشار مجهز شده که بالغ بر 160 میلیارد ریال در این حوزه هزینه شده است.

 وی با اشاره به اینکه این شهرستان یکی از قطب های کنار پیوندی استان است، گفت در سال گذشته 150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در حوزه کشاورزی پرداخت شده است نادری همچنین از تلاش های مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان دشتی در مبارزه با ملخ تقدیر کرد .

پیش از سخنان فرماندار، شیرعلی بهادری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی، ضمن خوش آمدگویی از حضور فرماندار و هیات همراه در جمع کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند در سال1397این مدیریت اقدامات خوبی در زمینه پرداخت تسهیلات درزمینه احداث گلخانه، مکانیزاسیون و مشاغل خانگی نموده که بیش از 160 نفر شغل ایجاد شد یا اشتغال آنها تثبیت گردید و در زمینه اجرای سیستم های نوین آبیار تحت فشار مقام دوم استان (1500 هکتار( را کسب نمودیم که جا دارد از زحمات همه کارکنان تقدیر و تشکر نمایم

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۹۵٫۱۳۹٫۱۰۰
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۸