سوالات متداول
کد خبر : 831تاریخ ثبت : 1398/4/19 07:06:11
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر:

9 واحد تولیدی صنایع تبدیلی کشاورزی به بهره برداری رسید

درسه ماهه اول سال 98 تعداد 9 واحد تولیدی صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در استان بوشهر به بهره برداری رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 80 درصد رشد داشته است.

مصطفی قلی پور گفت: در راستای ایجاد اشتغال، در سال جاری تا کنون با همت و تلاش صاحبان واحدهای تولیدی و حمایت و هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی و ارگان های ذیربط تعداد 9 واحد تولیدی صنایع تبدیلی تکمیلی بخش کشاورزی در استان به بهره برداری رسیده است.

قلی پور افزود: میزان سرمایه گذاری انجام شده این طرح ها 243719 میلیون ریال و اشتغال حاصل از آنها 106 نفر می باشد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 180 درصد رشد داشته است. برخی از طرحها از منابع صندوق توسعه ملی تسهیلات توسعه روستایی و مناطق برخوردار و غیر برخوردار استفاده نموده اند.

وی اظهار داشت: ظرفیت تولید در این واحد ها حدود 8 هزار تن می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 38 درصد رشد داشته است. همچنین میزان جذب ماده خام کشاورزی در این واحد ها حدود 13 هزار تن می باشد.

قلی پور در ادامه افزود: زمینه فعالیت طرحهای به بهره برداری رسیده، بسته بندی خرما و رطب، عمل آوری آبزیان، سردخانه نگهداری محصولات کشاورزی، بسته بندی سبزیجات ، صیفی جات و تولید ژل آلوئه ورا بوده است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۵٫۱۶۸٫۱۱۱٫۱۹۱
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۲