سوالات متداول
کد خبر : 843تاریخ ثبت : 1398/5/5 09:08:51
مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت

واحدهای دامداری غیر صنعتی ساماندهی می شوند

دامداران روستایی و عشایری میتوانند با مراجعه به سایت مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی به صورت خوداظهاری کارت دامداری دریافت نمایند.

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: براساس دستورالعمل جدید همه دامداران روستایی و عشایری میتوانند با مراجعه به سایت مجوزهای وزارت جهاد کشاورزی به آدرس www.eagri.maj.irنسبت به ثبت نام و درج مشخصات دامداری خود به صورت خوداظهاری و اخذ کدرهگیری اقدام و کارت دامداری دریافت نمایند.

محمدصادق یزدان شناس افزود: براساس دستورالعمل اجرایی جدید وزارت جهاد کشاورزی ساماندهی دامداریهای روستایی، عشایری و غیر صنعتی به تشکلهای بخش خصوصی واگذار شده است.

یزدان شناس اظهار داشت: ساماندهی دامداریهای روستایی و غیر صنعتی به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و ساماندهی دامداریهای عشایری به اتحادیه تعاونیهای عشایری واگذار شده است.

وی افزود: دامداران واحدهای روستایی پس از ثبت نام در سامانه مجوزهای وزرات جهاد کشاورزی می بایست با مراجعه به یکی از واحدهای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستانها نسبت به تکمیل و ارائه فرم درخواست صدور کارت شناسایی و تحویل مدارک شناسایی اقدام نمایند.

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی پس از بازدید از واحد دامداری و بررسی فنی و استعلام بهداشتی از نظام دامپزشکی نسبت به صدور کارت شناسایی دامداری روستایی اقدام مینماید. همچنین برای دامداریهای عشایری، ثبت درخواست و اطلاعات دامدار در سامانه و اخذ کد رهگیری و همچنین صدور کارت شناسایی به عهده اتحادیه تعاونیهای عشایری است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۵٫۱۶۹٫۱۰۷٫۸۵
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۵/۱۲