سوالات متداول
کد خبر : 871تاریخ ثبت : 1398/7/29 11:48:46

همایش روز روستا و عشایر در شهرستان بوشهر برگزار شد

به منظور بزرگداشت مقام و منزلت جامعه روستایی و عشایری و ایجاد روحیه خودباوری و اعتماد به نفس بین روستاییان و عشایر همایش روز روستا و عشایر در شهرستان بوشهر برگزار گردید.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بوشهر گفت: این همایش با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ، شوراهای دهستان و سایر مسئولان شهرستان و دهستان در روستای محرزی شهرستان بوشهر و مشارکت گسترده مردم برگزار گردید.
کبری توکلی افزود: هدف از برگزاری این همایش یک روزه که به مناسبت روز ملی روستا و عشایر برگزار می شود، معرفی فعالیتهای اشتغالزایی در مناطق روستایی است. 
توکلی بیان نمود: معرفی چنین روزی تدبیری است تا فرهنگ روستایی و عشایر در جهت رونق تولید ملی توسعه و ترویج یابد و هدف اصلی از این اقدام ارزشمند ایجاد روحیه خودباوری و اعتماد به نفس بین روستاییان و عشایر است و از همه مهمتر این مناسبت می تواند روزی برای بزرگداشت شایسته مقام و منزلت جامعه روستایی و عشایری کشور باشد. 

وی افزود: در این همایش نمایشگاهی از محصولات کشاورزی و صنایع تولیدی صندوق خرد زنان روستایی و ادوات و ابزارهایی که در سطح دهستان در کار کشاورزی کاربرد دارد به نمایش گذاشته شد و در پایان نیز از کشاورزان و زنان فعال سطح دهستان تقدیر به عمل آمد. 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۳۵٫۷۵٫۱۹۶
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱/۱۱