سوالات متداول
کد خبر : 883تاریخ ثبت : 1398/8/21 10:26:15

برگزاری کارگاه آموزشی بیمه محصولات کشاورزی و دامداری در شهرستان گناوه

برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و غیرقابل کنترل و ترغیب کشاورزان و دامداران به بیمه محصولات کشاورزی،کارگاه آموزشی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور 30 نفر از کشاورزان و دامداران شهرستان گناوه برگزار گردید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه گفت: برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و غیرقابل کنترل و باهدف ترغیب کشاورزان و دامداران به بیمه محصولات کشاورزی، کارگاه آموزشی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور30 نفر از کشاورزان و دامداران روستای های محمدصالحی، چم شهاب و فخرآوری در روستای محمدصالحی شهرستان گناوه برگزار گردید.

امان اله حیدری افزود: در این کارگاه آموزشی در خصوص اهمیت و نقش بیمه در تأمین رفاه و معیشت کشاورزان ودامداران و همچنین ایجاد کشاورزی پایدار اطلاع رسانی لازم به کشاورزان و دامداران انجام شد. همچنین در راستای ایجاد انگیزه بیشتر کشاورزان و دامداران در خصوص جایگاه بیمه محصولات کشاورزی و حمایت بخش دولتی جهت تولید بهتر محصولات کشاورزی آگاهی بخشی لازم انجام گردید.

حیدری اظهار داشت: در این کارگاه آموزشی با اشاره به اینکه در صورت بروز خسارت به محصولات کشاورزی و دامداری، تنها راه حمایت از کشاورزان، بیمه این محصولات است، بر لزوم اقدام به موقع جهت انجام بیمه محصولات کشاورزی و دامداری تأکید گردید.

وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی بیشتر بهره برداران بخش کشاورزی ودامی با دستورالعمل های اجرایی بیمه، شرایط بیمه و تعرفه های بیمه محصولات کشاورزی عنوان نمود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۹۵٫۱۳۹٫۱۰۰
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۸