سوالات متداول
کد خبر : 893تاریخ ثبت : 1398/9/2 12:50:37

توسعه چهل هکتار گلخانه در شهرستان دشتی در سال 98

صدور مجوز گلخانه های کوچک در دستور کار قرار دارد و بهره برداران می توانند با مراجعه به مراکز جهادکشاورزی در بخش ها در سریعترین زمان ممکن مجوز دریافت نمایند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتی، مدیر جهاد کشاورزی آن شهرستان در جلسه ستاد گلخانه های شهرستان دشتی بیان داشت: در سال 98 تاکنون 40 هکتار گلخانه در سطح شهرستان در مراحل مختلف اجرا می باشد که تعدادی از آنها به بهره برداری رسیده و امکان کشت در سال زراعی جاری را دارا می باشند.

شیرعلی بهادری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: با توجه به حذف تعداد زیادی از استعلامات در سازمان نظام مهندسی کشاورزی استقبال خوبی جهت توسعه فضاهای گلخانه ای شده است.

بهادری ادامه داد: دولت محترم در این راستا گامهای بلندی برداشته، از جمله پرداخت تسهیلات ازمحل بند الف تبصره 18 که در مناطق برخوردار با سود 9% و در مناطق غیر برخوردار با سود 7%پرداخت می گردد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی ابراز امیدواری نمود: با توجه به سیاست وزارت جهاد کشاورزی جهت توسعه فضاهای گلخانه ای، صدور مجوز گلخانه های کوچک در دستور کار این مدیریت قرار دارد و بهره برداران می توانند با مراجعه به مراکز جهاد کشاورزی در بخش ها و ارائه مدارک لازم در سریعترین زمان ممکن مجوز گلخانه کوچک را دریافت نمایند.

وی تاکید نمود کلیه کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی جهت انجام مشاوره فنی، صدور مجوز و اعطای تسهیلات در کنار بهره برداران عزیز هستند و انتظار می رود بهره برداران از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۵٫۱۶۹٫۱۰۷٫۸۵
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۵/۱۲