سوالات متداول
کد خبر : 946تاریخ ثبت : 1398/10/15 12:10:46

سردار قاسم سلیمانی دشمن را سرجای خود نشاند

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس شورای عالی زکات کشور گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش تربیت شده مکتب اسلام و اندیشه انقلابی امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند که ابرقدرت‌ها را سرجای خود نشاندند.

آیت الله سید رضا تقوی روز شنبه درآئین پاسداشت یاد و خاطره شهید سردار قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر افزود: آمریکا بواسطه ۸۵ درصد ثروت دنیا و قدرتی که دارد اگر به سایر کشورهای قدرتمند چپ نگاه کند زلزله‌ای در آنها رخ می‌دهد ولی درود به ملت قهرمان و پرورش یافته مکتب ایمان و فرهنگ عاشوریی ایران که با فرزندان رشید و سرداران سرافرازش ۴۰ سال در مقابل توطئه‌های مختلف ابرقدرت جهان از جمله کودتا، ترور و جنگ هشت ساله مقاومت کردند و پوزه آنان را به زمین مالیدند.

وی ادامه داد: امروز در دنیا صدایی به غیر از ایران نیست که به حمایت از مستضعفان و محرومان برخاسته است و ما همچنان مقاوم، پابرجا و سروگونه در مقابل زیاده خواهی و خیانتکاران ایستاده‌ایم و دشمن را از خانه بیرون راندیم.

تقوی گفت: دشمن ستیزی ،اخلاص، تواضع، قاطعیت در مواضع انقلابی و منتظر همیشگی شهادت از ویژگی‌های سردار قاسم سلیمانی بود.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس شورای عالی زکات کشور اضافه کرد: نیروهای مسلح این سرزمین امروز مایه افتخار و اقتدار ما هستند سپاه و بسیج دریادل و ارتش غیور در دامن این انقلاب و این ملت بزرگ و خانواده شهدا همه پشت سر رهبر معظم انقلاب ایستاده‌ایم.

وی بیان کرد: دشمن بداند ما میلیون‌ها حاج قاسم سلیمانی داریم و امروز با آن شهید بزرگوار و همه شهیدان بیعت می‌کنیم که راه آنها را همین جوانان انقلابی ادامه می‌دهند.

تقوی تاکید کرد: حاج قاسم سلیمانی یک قهرمان و چهره بین‌المللی است و الگویی در ولایتمداری و دشمن ستیزی بود.

 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رئیس شورای عالی زکات کشور گفت: شهید قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سید حسن نصرالله تنها نمونه‌هایی از مقاومت هستند.

وی یادآور شد: قدرت، تفکرو اندیشه هر مکتب را از تربیت شدگان آن مکتب می‌توانیم بشناسیم و این شخصیت‌ها تربیت یافتگان این مکتب هستند.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳۵٫۱۷۵٫۲۰۱٫۱۴
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵