سوالات متداول
کد خبر : 1398تاریخ ثبت : 1399/11/15 20:41:13

۳۲ پروژه کشاورزی در استان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر ۳۲ پروژه تولیدی، اقتصادی و زیربنایی در حوزه کشاورزی با ۲هزار و ۶۰ میلیارد ریال اعتبار در این استان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها اجرایی می‌شود.

محمد تقی منوچهری افزود: از این شمار۲۷ طرح تولیدی، اقتصادی و زیربنایی در حوزه سازمان جهاد کشاورزی با یکهزارو ۶۳۵میلیارد ریال اعتبار افتتاح و عملیات اجرایی پنج پروژه دیگر با ۴۲۵ میلیارد ریال اعتبار آغاز خواهد شد.

 وی بیان کرد: بخش گلخانه بیشترین سهم پروژه‌های افتتاحی این سازمان را شامل می‌شود که با افتتاح آنها زمینه اشتغال ۲۳۳ نفر به صورت مستقیم و ۵۰ نفر غیر مستقیم فراهم می‌کنند.

منوچهری اضافه کرد: از سرجمع پروژه‌های افتتاحی ۶ طرح ملی و زیربنایی است که با ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای کمک به مدیریت مصرف آب در حوزه کشاورزی، احیای قنات و آبیاری تحت فشار و مابقی اقتصادی و سرمایه‍‌گذاری بخش خصوصی است که در حوزه دامپروری، صنایع تبدیلی و زراعت اجرا شده‌است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: تعداد خانوارهای بهره‌مند از این پروژه‌ها در بخش آبیاری تحت فشار و احیا و مرمت قنات‌ها ۱۰۵ خانوار است.

وی ادامه داد: از سرجمع پروژه‌هایی که عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود نیز سه پروژه عمرانی زیربنایی حوزه آب و خاک و ۲ طرح احداث گلخانه است که در صورت عملیاتی شدن بیش از ۳۰نفر ایجاد اشتغال می‌کند. 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  پیام نیروی انتظامی
  یکی از آسیب ها و تهدیدات کار با شبکه های اجتماعی وابستگی و اعتیاد به حضور در فضای شبکه می باشد. 97/6/31
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۳۵٫۱۰۸٫۱۸۸
  آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۱۲/۱۰