سوالات متداول
کد خبر : 2156تاریخ ثبت : 1402/3/8 07:06:17

قیمت تمام شده به اضافه سود/ تولید قراردادی گوشت قرمز عشایر در دستورکار است

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: آمادگی داریم تولید قراردادی گوشت قرمز را با در نظر گرفتن قیمت تمام شده به علاوه سود برای عشایر اجرایی کنیم.

سید محمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی در گردهمایی هم اندیشی مدیران امور عشایر که امروز در سالن توسعه برگزار شد، اظهار کرد: جامعه عشایری بسیار زحمت کش و پرتلاش هستند و با بیشترین خدمات کمترین توقع را دارند.

وی افزود: عشایر پاسداران مرزهای کشور هستند و در حوزه اقتصاد ۲۵ درصد از گوشت قرمز کشور را تامین می کنند.
آقامیری با بیان اینکه ما در مقابل عشایر مسئول هستیم، گفت: ما باید حداکثر توان خود را برای بهبود معیشت عشایر به کار گیریم و حامی این قشر باشیم.
وی ادامه داد: اولین اقدام برای حمایت از عشایر، تنوع بخشی به فعالیت های آن ها است اما مهمتر از آن اقتصادی کردن تولیدات عشایری است.
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: آمادگی داریم تولید قراردادی گوشت قرمز را با در نظر گرفتن قیمت تمام شده به علاوه سود برای عشایر اجرایی کنیم.
وی افزود: توسعه گیاهان دارویی و افزایش بهره وری آن با کمک عشایر یکی دیگر از اقدامات مورد نظر وزارت جهاد کشاورزی و معاونت باغبانی است.
آقامیری در رابطه با خدمات به عشایر گفت: باید سرپناه عشایری در مناطق عشایری ایجاد شود، همچنین آب شرب بهداشتی برای این قشر تامین شود چرا که سلامت جامعه عشایری برای وزارت جهاد کشاورزی در اولویت است.
وی ادامه داد: خدمات به دام های عشایری اعم از واکسیناسیون، طبابت دام ها، سم پاشی اماکن نگهداری دام ها و ... باید به صورت کاملا رایگان انجام شود.
 
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه  کمیته بهره‌وری
  کمیته بهره‌وری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر
  گزارش عملکرد سازمان
  سازمان جهادکشاورزی به تفکیک سال
  مناقصات سازمان
  جهت مشاهده لیست مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید
  هواشناسی


  خدمات قابل ارائه توسط مراکز جهاد کشاورزی
  توصیه های کشاورزی
  مرجع رسیدگی به پیشنهادات، انتقادات ، شکایات
  
  آمار بازدید
  آنلاین :۱
  بازدید امروز : ۱
  بازدید دیروز : ۰
  بازدید ماه : ۱
  بازدید کل : ۱
  آدرس IP : ۳٫۲۳۷٫۳۱٫۱۹۱
  آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۲/۷/۹